GAP’ın merkezi konumundaki GAZİANTEP’te en modern mimari tarz ile inşa edilmiş olan ve yeni şehir merkezine hakim konumuyla ,misafirlerinizin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikteki Gaziantep Plaza Hotel ’de sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

Odalarımız : 109 Standart , 5 Corner Oda, 5 Suite Oda, 9 Executive Oda, 1 King Suıt, Toplam129 oda

Tüm odalarımızda merkezi klima, minibar, elektronik emanet kasaları,saç kurutma makinesi,

Büyük Ekran interaktif lcd tv, kablosuz internet(wireless), telefon, voice mail, elektronik kilit sistemi bulunmaktadır. Ayrıca akıllı binamızda otele giriş yapmadan önce istediğiniz oda sıcaklığını ayarlayabilme imkanı…Sigara içilmeyen kat ve Engelli odası da ayrıca bulunmaktadır.

Executive odalarda size sağlanacak özel hizmetler; Hızlı check in ve check out ,kettle ve özel cay-kahve mönüsü ,Günlük gazete servisi ,Yastık mönüsü , Sekreter ,2 Ad Lcd tv ,Baskül , Vip set.

King suit’de size sağlanacak özel hizmetler; Sauna ve buhar kürü(Gaziantep’te bir ilk),2 Ad. LCD TV ,Dvd player ,Sinema Sistemi(Seçkin Vizyon Filmleri) ,Günlük gazete servisi ,Kendi maillerinizi kontrol ve internet bağlanımı için bilgisayar,yazıcı sistemi ,Çay-kahve mönüsü ,Yastık mönüsü ,Vıp set ,Baskül ,Sekreter.

Sağlık Merkezi : Türk hamamı, Fin Hamamı, Sauna, Fitness Center, Özel Masaj Hizmeti.

Salonlarımız : Gaziantep’in en iyi mutfak kadrosu ile siz sayın misafirlerimize Osmanlı ve türk mutfağının en special yemeklerini sunarken bir taraftan da konuk olduğunuz yemek kültürünün başkenti olan Gaziantep mutfağının en seçkin yemeklerini sunuyoruz. Ayrıca her türlü teknik ekipman donanımlı alternatif salonlarımızla her türlü toplantı organizasyonlarızı gerçekleştiriyoruz.

+ A la carte restaurant (200 caps Sütunsuzdur)
+ Çok amaçlı bölünebilir 4 Fonksiyonlu salon (300 caps Sütunsuzdur)
+ Çok amaçlı kongre ve balo salonu(700 caps Sütunsuzdur)
+ Kongrelerde Sinema Düzeni Salonumuz 1000 Caps Kapasitesindedir.

Ayrıca; Pastane , Plaza Cafe , Business Center, Çamaşırhane, Kuru Temizleme, Terzi, Havaalanı Transferi, Doktor ve Hemşire Hizmeti, İhtiyaç halinde rent , sekreterya, concierge hizmetleri.

 Gaziantep’te sizi her açıdan eksiksiz ağırlamayı hedefleyen Gaziantep Plaza Otel aynı zamanda Plaza Kapsamında bulunan Alış-Veriş Merkezleri, Sinema Salonları ile konsept bir hizmet merkezidir. Gaziantep Plaza Otel müşteri beklenti ve taleplerini en hızlı şekilde karşılayan, her anlamda ayrıcalıklı hizmet verebilen deneyimli, yaratıcı ve çağdaş vizyona sahip ekibi ile hizmetinizdedir.

Sohbeti Başlat
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ??